Tuesday, 30 April 2013

Pühapäev - jõuame kohale

Hommiku võtame vastu bussis. Kõik salamisi jälgimas bussi termomeetrit, et kas läheb nüüd ikka soojemaks ka... Paistab, et mitte. 6 kraadist on saanud küll 10, aga see on ju sama, mis eestis. Me oleme kergelt öeldes pettunud.

Samuti igatseme voodeid, sest bussis ei ole eriti mugav magada.

Lõpuks jõuame Izmiri ja kraadiklaas hakkab meid vaikselt rõõmustama. Juba 16, mitte küll see, mida ootasime, aga juba midagi!
Väljume bussist ja jälle ei tea me, kuidas küll sealt edasi saame. Hotell, kuhu me jõudma peame, on nimelt veel ~70km kaugusel.

No problem.

Kui keset bussijaama jõuame, tulevad kohe töötajad meilt küsima, kuhu me sõita soovime ja otsivad meile õige bussi ning vaatavad, et me ikka ilusti peale saaks..
Nii lihtsalt läheb kõik, et me oleme hämmingus.

Bussi väljumisaega oodates liitub meiega ka üks Türgi tüdruk, kes samuti kongressile tuleb. Suurepärane!

Paar tundi hiljem jõuamegi hotelli, sellekks ajaks on termomeeter jõudnud kerkida juba ~22-ni.
Hotell paistab kohe kaugelt silma, sest on ülisuur ja nii ilus. Suur ja sinine vahemeresopike, suured basseinid, veepark ja palju villasid. See lihtsalt rabab jalust.

Selleks hetkeks oleme hotelli poole liikunud juba rohkem, kui ööpäeva ja oleme väsinud.

Check-in ja villasid uudistama. Mina olen samas n-ö korteris koos ühe Tartu tüdrukuga ja kahe Taani poisiga. Kergelt öeldes väga õnnelik selle üle. Läheme pakime kotid-kohvrid lahti ja oleme rõõmsad, et see kõik on super.

Tutvusime kohaga ja vaatasime teisi inimesi eemalt ja uudishimuga.

Vahepeal saame ka teada, et meile on õhtusöök ka ette nähtud ning oleme õnnelikud.
Aga loomulikult ei osanud me oodata ülisuurt buffeed. Seal oli kõike. Oioioi.. Me kõik sõime end nii ümmarguseks, et kõigil kõhud valutasid sellest, et need nii täis olid. Ja need magustoidud.. Kui miski on juba magus, siis ei tee üks siirupisleotamine ju paha.

Õhtul väikesed tutvumismängud ja tutvustusjutud. Pidi tulema ka pidu, aga kuna suur osa inimestest tuli bussiga ja see jäi hiljaks, siis jäi ka pidu ära...

Aga ei olnud hullu, väike öine jalutuskäik hotelli ümbruses oli väga mõnus.

Head ööd! Homme on kongressi 1. päev!

No comments:

Post a Comment