Tuesday, 30 April 2013

Esmaspäev - ja nii see algab

Äratus oli varane, hommikusöök ootas.

Kui ärkasin, oli L juba pesus ära käinud ja ütles, et meie kõrvaltoas elavad on kohal, aga ta ei ole eriti kindlad, et need poisid on, sest hambahari on küll roosa ühel. :D

Aga ei, poisid, mis poisid. Tutvumine toimus nendega siis, kui nad olid just duši alt tulnud. 1. olid vähemalt püksid jalas, 2. oli rätikuväel. Ei ole paha, ma ütlen. :D
Naljakas oli ka piisavalt.

Ka hommikusöögilauas ei pidanud pettuma, valik oli jälle suuuur ja kui on 1 sorti pannkooke, siis on vähemalt 10 erinevat siirupit. Aga need olid ikka ülimalt head siirupid ka!

Siis saime teada, mis EFPSA on, mis seal kõik toimub, näidati meile tähtsaid inimesi ja siis õhtul oli kultuuriõhtu + pidu.
Kultuuriõhtu idee on selline, et kõik toovad rahvusnäkse ja jooke ja kõik käivad kõigi laudade juures ja söövad ning joovad kõike. Vana Tallinn läks kõigile ülihästi peale, kalaleivad ka üllatavalt (ühele poisile söötsin pool karpi kilusid sisse). VT-d jäi aga korralikult puudu. See on see, kui osa varust pagasiga kaduma läheb (paar päeva hiljem saime kätte õnneks).
Alkoholist üldiselt küll puudust ei tulnud, teised riigid olid ikka oma tugevaimad joogid kaasa haaranud ja keegi ei koonerdanud.
Kui kõik lauad olid läbi käidud ja meie lauda enam esindada vaja ei olnud (VT oli otsas nimelt), siis sulandusin vaikselt kõrvaloleva Taani laua taha ja sain sealt sõpru, järgmise asjana olin juba tšehhi laua taga. :D

Alguses tundsin end seal nii eksinuna, aga õhtu lõpuks oli nii palju juba suheldud ja uusi tuttavaid leitud, et tunne oli super!

Eelnevale lisandusid veel pikad jutuajamised tšehhi tüdrukutega, jalutuskäik aserbaidžaani noormehega ja siis kui tüübi koju saatsin ja kõik eestlased kadunud olid, siis tegin väga õige otsuse ja läksin istusin lihtsalt võõrasse seltskonda maha... rääkisin veidi tühist juttu paari tüdrukuga ja siis tuli mu kõrvale noormees, kes kuuldes, et ma olen eestlane, hakkas minuga eesti keeles rääkima. Ei ehmatanud ju üldse ära!? :D
Lõpuks kutsusid nad mind oma villasse afterpartyle. Seal oli uskumatult lahe seltskond koos ja põhisõbrad saingi vist sealt lõpuks... + seal oli 1 noor türgi poiss, kes oli seal hotellis vanematega puhkusel, valetas kõigile, et on prantslane (ei tea, mis vahet seal on, mis rahvusest ta on, et valetama peab?) ja ta tegi meile korralikku tsirkust seal. Uskumatult lõbus hommik.

No comments:

Post a Comment